Polski Angielski
Kategorie
Producenci


Formy płatności
Dokonując zakupu w naszym sklepie, dajemy państwu do dyspozycji uproszczone formy zapłaty. Oto dostępne opcje:

Przelew tradycyjny

Wybrałeś przelew tradycyjny? Użyj przesłanych przez nas mailem danych, na zakończenie transakcji zakupu. Wpisz nazwę, adres, tytuł płatności oraz kwotę, aby szybko i łatwo zapłacić za zamówiony towar. Z reguły przelew tradycyjny dociera następnego dnia roboczego. Wyjątkiem są przelewy między tymi samymi bankami, które księgują się natychmiast po dokonaniu transkacji.

Płatności.pl
Dla Państwa bezpieczeństwa i wygody dodaliśmy możliwość przeprowadzenia szybkich płatności. Platnosci.pl to ekspresowe, bezpieczne i proste metody zapłaty za towary oferowane w naszym sklepie. Klient tak naprawdę nie zauważa obecności serwisu Platnosci.pl a w zamian dostaje gwarancję szybkiej i bezpiecznej transakcji.

Transakcje obsługiwane przez "Platnosci.pl" zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa wypracowany przez lata doświadczeń.
Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji.

Dokonanie przelewu w systemie Platnosci.pl jest proste i intuicyjne. Wystarczy wybrać z listy bank (lub kartę kredytową) w którym posiadamy konto a reszta potoczy się już automatycznie i zgodnie z tym, jak na co dzień płacimy rachunki za pośrednictwem konta internetowego.

PayPal
Jest to jeden z najpopularniejszych systemów płatności międzynarodowych. Dzięki niemu sprzedawca nie widzi numerów twojej karty kredytowej, co zwiększa bezpieczeństwo transakcji. Jeżeli nie posiadasz karty kredytowej, możesz doładować swoje konto środkami z tradycyjnego konta bankowego i korzystać z nich w powyższym systemie.

Za pomocą PayPala można szybko i wygodnie przesyłać pieniądze aż do 190 krajów na świecie, wystarczy, że posiadasz adres e-mail osoby lub instytucji, której chcesz wysłać pieniądze. W przypadku przelewu w polskich złotówkach, transakcja jest bezpłatna.

Karta kredytowa
Nasz sklep nie posiada terminala płatniczego do płatności kartą kredytową, ale pomyśleliśmy i o tym! Opisane powyżej Płatności.pl i PayPal.pl posiadają zaawansowane formy płatności kartą kredytową. Dzięki nim możesz zapłacić za zamówienie w trybie natychmiastowym. Dodatkowo, transakcje są chronione i szyfrowane a koszty ewentualnego oszustwa internetowego, ponosi platforma, za pośrednictwem której dokonywana jest płatność.

Pobranie

Nie zapomnieliśmy również o jednej z najbardziej popularnych form płatności naszych klientów, czyli płatność przy odbiorze (za pobraniem). Po prostu zamów towar i czekaj na przesyłkę do twoich drzwi. Wszelkie płatności są dokonywane do rąk listonosza/kuriera, który następnie wydaje towar.

Powrót
17235732 wywołań od 10 stycznia 2007