Polski Angielski
Kategorie
Producenci


Regulamin

INFORMACJE OGÓLNE

1. Właścicielem Sklepu Takedown.pl jest firma TAKEDOWN z siedzibą w Gliwicach, zarejestrowana pod numerem:
- NIP 631-251-13-57
- REGON 240542531
- KRS II/641/2006

W internecie działamy od 2007 roku.

2. Adres do korespondencji:

TAKEDOWN
ul. Dworcowa 62
44-100 Gliwice

a) pozostałe dane:
komórka: +48 506 538 935
info@takedown.pl

b) numer konta bankowego:
ING Bank: 64 1050 1298 1000 0090 9022 8371

OFERTA

1. Takedown.pl oferuje wyłącznie produkty fabrycznie nowe, oryginalne, wolne zarówno od wad fizycznych jak i prawnych.
2. Wszystkie ceny widoczne na stronach serwisu są cenami brutto (zawierają podatek VAT) wyrażonymi w złotych polskich. Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.
3. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży, przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.
4. Sklep Takedown.pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
5. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców Sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia). Ponadto sklep Takedown.pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów w trakcie realizacji procesu zamówienia, tylko pod warunkiem poinformowania klienta o tej zmianie i zaakceptowaniu przez niego tejże zmiany. Klient ma prawo anulować zamówienie w przypadku, jeżeli zmiana ta jest dla niego niekorzystna.

ZAKUPY

1. Wypełnij formularz rejestracyjny - podaj prawdziwe dane, dzięki nim będziemy się z Tobą kontaktować.
2. Złóż zamówienie na naszej stronie internetowej.
3. W odpowiedzi otrzymasz maila potwierdzającego Twoje zamówienie; jeżeli Twoje zamówienie nie zostanie potwierdzone, nie zrealizujemy go (sprawdź, czy wypełniłeś formularz poprawnie).
4. W celu otrzymania faktury VAT, należy zgłosić ten fakt w komentarzu, w trakcie procesu zamówienia (ewentualnie nie później niż 7 dni od daty sprzedaży).
5. Czekamy na wpłatę na konto (po wybraniu formy płatności "wpłata na konto bankowe") lub wysyłamy towar od razu po złożeniu przez Ciebie zamówienia (jeżeli chcesz zapłacić przy odbiorze).
6. O etapie realizacji zamówienia, będziemy informować na bieżąco, drogą mailową. Cała historia zamówienia jest dostępna w panelu klienta, po zalogowaniu się na stronie Takedown.pl

PŁATNOŚĆ

Ceny na stronie są cenami brutto (zawierają VAT) i wyrażone są w walucie polskiej (PLN). Nie zawierają kosztów transportu, które należy dodatkowo doliczyć do wartości zamówienia.
Akceptujemy dwa sposoby płatności za zamówienie:
1. przedpłata w postaci przelewu bankowego na konto
2. zapłata przy odbiorze (tzw. opłata pobraniowa)

REALIZACJA ZAMÓWIENIA

Zamówienie jest przyjęte do realizacji w momencie, w którym klient kliknie przycisk "Potwierdź Zamówienie", czego następstwem jest automatyczne wygenerowanie zamówienia, przesyłanego do Biura Obsługi Klienta.
Jest to moment, w którym Klient wiąże się ze sklepem umową kupna-sprzedaży. Zamówienia realizujemy na bieżąco, zgodnie z datą wpłynięcia zamówienia. Towar będzie dostarczony w ciągu 14 dni od momentu złożenia zamówienia. Jednak przeciętny czas realizacji zamówienia to 2-4 dni robocze.
Jeżeli zamówienie nie zostało jeszcze zrealizowane (paczka nie została wysłana), istnieje możliwość zrezygnowania ze złożonego zamówienia. Aby tego dokonać, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta przez e-mail: info@takedown.pl

OBOWIĄZKI

Obowiązkiem sklepu jest wydanie przesyłki (jeżeli towar jest na stanie magazynowym), obowiązkiem Poczty/firmy kurierskiej jest dostarczenie przesyłki, obowiązkiem Klienta jest odebranie przesyłki. W sytuacji nieodebrania przez Klienta prawidłowo dostarczonej paczki, sklep będzie dochodził od Klienta rzeczywistych kosztów dostarczenia przesyłki, jej zwrotu oraz kosztów opracowania zamówienia i pakowania.

WYSYŁKA

Towar wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej (paczka priorytetowa), lub kuriera Pocztex Express 24 - to klient określa wybraną przez niego formę wysyłki. Sklep Takedown.pl nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia spowodowane z winy przewoźnika.
Uwaga! Po otrzymaniu przesyłki, należy sprawdzić jej stan. W sytuacji, w której paczka ulegnie uszkodzeniu podczas transportu, należy powiadomić o tym fakcie przewoźnika i nadawcę (sklep Takedown.pl). Sporządzony zostanie wówczas krótki protokół szkód, podpisany na koniec przez klienta i przewoźnika.
Takedown.pl zgodnie z ustawą o Prawie Pocztowym i Prawie Przewozowym, odpowiada za przesyłkę do momentu dostarczenia przesyłki Klienta do Nadawczego Urzędu Pocztowego lub właściwego kuriera. Ten moment, strony uznają za wykonanie przez Takedown.pl umowy sprzedaży, czego dowodem jest druk nadania/adres pomocniczy/list przewozowy.

ZWROTY

W ciągu 10 dni od dnia jego dostarczenia, klient ma prawo zwrócić towar, bez podania przyczyny. Zwrotu można dokonać pod warunkiem, że towar jest w stanie nienaruszonym. Nie może on nosić śladów użytkowania, musi być oryginalnie zapakowany i posiadać wszystkie metki. Zwrot towaru niezgodny z powyższymi zasadami nie zostanie przyjęty. Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymanym paragonem sprzedaży oraz z wypełnionym formularzem "Zwrotu Towaru".
Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej wartości zakupionego towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym, na konto wskazane przez Klienta lub przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w zamówieniu. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

WYMIANA

Istnieje możliwość wymiany towaru na produkt o innym rozmiarze/kolorze itp. wyłącznie w drodze zwrotu nieużywanego, a także pozbawionego znamion zniszczenia (z winy zamawiającego) towaru. Koszty transportu (w obie strony) ponosi zamawiający. Wymieniany towar należy odsyłać oryginalnie zapakowany, razem z otrzymanym rachunkiem sprzedaży oraz z wypełnionym formularzem "Wymiana Towaru".

REKLAMACJA

Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient znajdzie w nim wady techniczne, powinien odesłać go przesyłką ekonomiczną pocztową na adres sklepu. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.
Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego, o wartości nie przekraczającej ceny przesyłki ekonomicznej nadanej Pocztą Polską, sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć rachunek sprzedaży z wypełnionym formularzem "Reklamacja towaru". Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, zobowiązujemy się do ochrony danych osobowych naszych Klientów. Masz prawo wglądu w swoje dane i prawo do ich poprawiania. Korzystając z naszych usług i rejestrując się przy pomocy formularza rejestracyjnego, zgadzasz się na wykorzystywanie oraz przechowywanie Twoich danych w celach promocyjnych, marketingowych i ewidencyjnych.

POZOSTAŁE INFORMACJE

Do prawidłowego wyświetlania strony sklepu, zaleca się używanie najpopularniejszych przeglądarek internetowych, tj. Firefox, Opera, Google Chrome, Internet Explorer i Safari.
Kolory oraz odcienie, prezentowanego na zdjęciach towaru, mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych, ze względu na różnice w ustawieniach parametrów monitorów.
Znaki towarowe, handlowe, nazwy producentów i firm wykorzystane na naszych stronach są zastrzeżone.
Firma nie wyraża zgody na wykorzystywanie zdjęć z kolekcji sklepu bez pisemnego zezwolenia.
Sprzedawcy przysługuje prawo do zmiany niniejszego regulaminu.
Złożenie zamówienia oznacza, że akceptujesz niniejszy regulamin.
Powrót
17266827 wywołań od 10 stycznia 2007